Follow bubble
cs_frame_widecs_frame_wide
loga_covers-Recoveredloga_covers-Recovered

Follow Bubble je digitální agentura, která poskytuje kompletní digitální řešení a komunikaci zákazníkům. Pro Bubble jsem vytvořila redesign logotypu, vizuální a korporátní identitu, dárky pro klienty, ilustrace v interiéru.

 

[unex_ce_button id="content_y7g5xwwrc" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#73b6e8" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="www.followbubble.com" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="1" in_column=""]WEBSITE[/ce_button]

LOGOTYP

b4b4

*Symbol bubliny představuje pro digitální agenturu Bubble jakýsi uzavřený a vymezený prostor čehosi nového osvojeného - nového systému myšlení ve vlastním světě. Bublina se rodí vyfouknutím - silou motivace, která se zakládá na zdravém a uvědomělém způsobu myšlení, jenž uspokojuje vlastní potřeby a vytváří si vlastní hodnoty dle vlastních pravidel. Bublina tedy vymezuje vlastní prostor a umožňuje lidem v něm fungovat dle vlastních pravidel bez ohledu na zaběhnuté standardy zvenčí. Je svá, je hravá, empatická a pohodová.

Tvorba nového logotypu i vizuální identity spočívala v nalezení vizuálního feelingu, které Bubble vyjadřuje. Je tedy založený na významu slova *bublina a jejích hodnotách. Charakteristika: Uzavřenost - kruh. Hravost - tahy fixou, styl písma. Volnost - bublina letí vzduchem. Soudržnost - kruh, písmena navazují na sebe. Fixa - papír - vzduch - volnost. Jde o hravý, empatický a pohodový styl. 

bubble_thumbbubble_thumb

Logotyp je tvořen kruhem znázorňující bublinu a textovým názvem Bubble. Celý motiv je kreslený tahem fixy, která je zvolena jako jednotící prvek a tudíž propojuje celou vizuální identitu. Písmena názvu Bubble v logotypu jsou jakoby k sobě přifouknuta, aby symbolizovala vnitřní souhru a propojenost týmu. Tvar bubliny není dokonalý stejně tak jako reálná bublina pohybující se ve větrném počasí. Styl ručně psaného textu Bubble v bublině vyjadřuje volnou hravost a zároveň nepolapitelnost.

FACEBOOK STYL

facebook_cover_personalizedfacebook_cover_personalized
cs_frame_wide4cs_frame_wide4

ILUSTRACE NA ZDI

DÁRKY PRO KLIENTY

presentspresents

​Výběr vánočních dárků spočíval v předpokladu, že přinese radost a praktické využití v každodenním životě. Jedná se např. o tužkovník, snídaňový pytlík, pouzdro na kabely a držák na tužky přes obal. Produkty jsou z přírodních materiálů jako je chromočiněná hovězí useň, ovčí plsť, buretové hedvábí. Všechny šité produkty jsou z dílny Jana Kožnára, který vystupuje pod značkou KZNR.

VIZITKA

cs_framexcs_framex

OBÁLKY, TUŽKY, OSTATNÍ

IMG_7421IMG_7421

BAREVNÁ PALETA

barvy vzdušné/přírodní/neutrální - černá, modrá, šedá, hnědá

barvybarvy