Famagusta fresh fastfood
zahlavi_famzahlavi_fam

FAMAGUSTUSTA je zdravý fastfood plný skvělých lidí, kteří s láskou připravují sendviče, domácí šťávy a jiné pochutiny. 

Donedávna měli komplikované logo a téměř žádnou identitu. Potřebovali připravit vizuální komunikaci, která odrazí jejich filozofii. Navrhla jsem tedy redesign loga, nové grafické prvky jako jsou font, paleta přírodních barev, list (dva druhy: bylinkový "bazalka", list ovocného stromu) jako hlavní prvek evokující přírodu, zdraví, čerstvost. List je je hojně využíván jako grafický podklad pro cenovky, titulky, výseky.

Filozofie Famagusty tkví právě v přípravě pochutin z čerstvých a zdravých surovin. 

 

VIZITKA VÝSEK

(Původní idea byla tisk na transparentní fólii, aby přes texty a logo bylo vidět... jako když se díváte do koruny stromu, skrze jejíž listy svítí sluneční paprsky).

vizitka_famvizitka_fam

PRODEJNÍ STÁNEK (design na plachty)

vizualizace_stanekvizualizace_stanek

WEBDESIGN (původní návrh)

mac_webmac_web
[unex_ce_button id="content_cezfugyrv" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="15px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#b87e54" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://www.famagusta.cz" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="1" in_column=""]FAMAGUSTA WEB[/ce_button]
01_homepage_famagusta_101_homepage_famagusta_1

SKLÁDACÍ MENU A3

menu1menu1
menu2menu2

KLÍČOVÝ IMAGE VIZUÁL

tabuletabule